Kā palielināt dzimumlocekli

Dzimumlocekļa palielināšana ar pagarinātāju

Daudzi vīrieši nav apmierināti ar dzimumlocekļa izmēru. Ārsti gan saka, ka galvenie iemesli ir nespēja izmantot orgānu, sievietes neapmierinātība ar dzimumu un stereotipi.

Šodien ir daudz iespēju, kā palielināt dzimumlocekli. Daudzi cilvēki domā, ka tikai ķirurģiska operācija palielinās vīriešu dzimumlocekļa garumu un biezumu, tomēr mūsdienās tiek izmantotas daudzas alternatīvas metodes, kas ļauj pagarināt vīriešu cieņu mājās. Galvenais ir skaidri nosvērt visu, analizēt, cik situācija patiešām ir problemātiska, vai ir vērts ķerties pie jebkādām darbībām, lai vispār palielinātu vīriešu dzimumorgānu orgānu.


Vidējais dzimumlocekļa izmērs un normas konkrētam vecumam

Jāatzīmē, ka precīzs dzimumlocekļa izmēra "normas" jēdziens nepastāv. Bet tomēr, vadoties pēc statistikas pētījumiem, var atzīmēt dažas tendences.
Dzimumlocekļa augšana sākas ar pubertāti 9 gadu vecumā. Mierīgā stāvoklī (nevis uzceltā stāvoklī) vidējās vērtības ir šādas:

 • 10-12 gadu vecumā vīriešu dzimumorgānu vidējais izmērs ir 4 cm. Tas katru gadu palielinās par 0, 5-1 cm. Atkāpes no normas var būt pusotra cm robežās.
 • 13-15 gadus vecs - vidējais garums 5-6 cm.
 • 16-18 gadus vecs - vidējais dzimumlocekļa garums 7-9 cm.

Uzbudinātā stāvoklī (erekcija) vīriešu dzimumlocekļa vidējais garums ir:

 • 10-12 gadus veci - 9-10 cm;
 • no 13 līdz 15 gadiem - norma ir 12-15 cm;
 • 16-18 gadus veci - 13-16 cm.
 • no 18 gadu vecuma dzimumlocekļa garums palielinās līdz maksimālajam līmenim, un turpmākās izmaiņas tiek novērotas tikai diametrā.

Veidi, kā palielināt dzimumlocekli

Katru dienu ir jauni veidi, kā pagarināt vīriešu dzimumorgānu. Rezultātu var garantēt tikai, izmantojot ķirurģisku iejaukšanos.

Darbība. Tas ir visradikālākais variants, ne katrs vīrietis uzdrīkstas palielināt ķirurģisku dzimumorgānu. Protams, citas operācijas metodes ir zemākas, taču tās augstā cena daudziem nav pieejama. Ir divu veidu ķirurģiskas iejaukšanās:

 • Palielināt garumu.
 • Biezināšana.

Klīnikā, izmantojot vietējo anestēziju, dzimumlocekli var palielināt līdz 4 centimetriem, veicot operāciju. Šo procedūru sauc par plastmasu un sauc par ligamentotomiju. Faloplastika tiek veikta galvenokārt privātās klīnikās un uroloģiskajos centros.

Vai ir iespējams palielināt dzimumlocekļa garumu mājās?

Alternatīvas dzimumlocekļa palielināšanas metodes mājās ietver vingrinājumus. Tie var būt: masāža, stiepšanās, džekings, masturbācija, Kegela vingrinājumi, Ārona Kemmera vingrinājumi.

 1. Masāža. Vīriešu dzimumorgānu struktūra ietver sūkļveida ķermeņus, kuru stimulēšana ar masāžu palīdz palielināt asins plūsmu uz tiem, kuru dēļ tie paplašinās.
 2. Izstiepšanās. Šī metode ietver dzimumlocekļa garuma palielināšanu, izstiepjot, bet tajā pašā laikā pastāv iespēja samazināt biezumu.
 3. Jelqing. Tehnikas būtība atgādina masāžu, un tās efektivitāte ir balstīta uz līdzīgu darbības mehānismu. Jelqing var veikt 3 versijās: sausa, mitra, ar eļļošanu.
 4. Masturbācija. Ja puiša dzimumlocekļa palielināšanas mērķis ir 1-2 centimetri, palīgā nāks regulāra masturbācija. Pozitīvais efekts ir saistīts ar palielinātu asins plūsmu uz dzimumlocekļa, kas ir pamats lielākajai daļai vīriešu cieņas pagarināšanas iespēju.
 5. Kegela vingrinājumi. Vingrinājumi ir paredzēti, lai stiprinātu iegurņa diafragmas muskuļus. Šādu vingrinājumu veikšanas galvenais uzdevums ir koncentrēties un identificēt šos muskuļus. Vīrietim, lai atrastu iegurņa diafragmas muskuļus, ir jādodas uz tualeti, kad tas ir maz vajadzīgs, un urinēšanas procesā pārmaiņus jāpārtrauc un jāatsāk šis process, cenšoties sajust muskuļus, kas šobrīd saspringti. apstāšanās.
 6. Ārona Kemmera vingrinājumi. Šis autors ir izdevis īpašu grāmatu, kurā stāstīts par to, kā palielināt dzimumlocekli.
 7. Izmantojot pagarinātāju. Mājās jūs varat palielināt dzimumlocekli, izmantojot pagarinātāju. Tie ir vairāku veidu: vakuums, josta, cilpa. Pagarinātāju izmantošana palīdz ne tikai palielināt dzimumlocekļa platumu vai garumu, bet arī izlabot izliekumu. Šīs metodes trūkums ir tāds, ka ierīces lietošana ir diezgan ilga laikā un var ilgt vairākas stundas dienā. Bet efekts ir ļoti taustāms un ilgstošs.
 8. Ūdens sūknis. Vakuuma sūkņa pagarināšanas metodes būtība ir stimulēt asins plūsmu uz dzimumlocekļa. Rezultāts paliek dzimumlocekļa mierīgā stāvoklī, bet efekta ilgums ir ne vairāk kā diena.
 9. Krēmi, ziedes, želejas. Krēms vai želeja ar īstermiņa efektu derēs visiem - tas satur komponentu, kas izraisa galvas un paša dzimumlocekļa palielināšanos. Izvēloties ziedi ilgstošai iedarbībai, nepieciešams konsultēties ar ārstu. Viņš ieteiks jums pareizo kompozīciju.

Cepamā soda

Soda maksā pensu un tiek pārdota visur, tāpēc dzimumlocekļa palielināšanas iespējas ar to ir gan efektīvas, gan lētas.

 • Lai pagatavotu kompreses, sajauciet soda ar medu un uzklājiet visu dzimumlocekļa garumu (izņemot galvu).
 • Vannas - ar viņu palīdzību viņi uzlabo asins piegādi. Procedūra tiek veikta pirms dzimuma, iepriekš panākot erekciju.
 • Sodas skrubis palīdz palielināt dzimumlocekli un ir noderīgs uroloģisko slimību profilaksei. Procedūra tiek veikta pēc karstas dušas, pēc kuras uz dzimumlocekļa tiek uzklāts mitrinošs krēms.
 • Sodas masāža. Olīveļļa tiek uzklāta uz vīriešu cieņu, pēc tam soda un masāža tiek veikta, izmantojot mīkstu sūkli 5 minūtes. Pēc tam pēc divām minūtēm rūpīgi noskalojiet.

Tautas līdzekļi dzimumlocekļa palielināšanai

Tradicionālā medicīna piedāvā arī daudzas dzimumlocekļa paplašināšanās receptes. Dažādi augi, cepamā soda un bišu produkti ir sevi pierādījuši lieliski.

Dabā patiešām mazo biedru ir ne vairāk kā pieci%. Tāpēc nepieķerieties garumā. Iemācieties pareizi lietot savu instrumentu, lai sieviete nepaliktu vienaldzīga.