Dzimumlocekļa palielināšanās

Pērciet želeja Titanium Rīgā

Želeja Titanium
39€78€
4.714

Pasūtīt Titanium

Atlaide -50%

Kā nopirkt Rīgā Titanium

Kā veikt Titanium Rīgā gēla pasūtījumu

Titanium gēlu Latvijā varat pasūtīt oficiālajā vietnē. Aizpildiet pieteikumu, lai veiktu pasūtījumu. Samaksa par pasūtījumu pa pastu, kad esat pārliecināts par produkta oriģinalitāti. Kopējās piegādes izmaksas pa pastu vai ar kurjeru var atšķirties atkarībā no pilsētas.

Pirkšanas shēma nav sarežģīta:

 1. Ražotāja oficiālajā vietnē atstājiet pieprasījumu mūsu vietnē, norādiet savu vārdu un tālruņa numuru, uzrakstiet, ka jums jāpiegādā zāles uz Rīgu.
 2. Operators jums piezvanīs pa tālruni, lai apstiprinātu pasūtījumu, viņš jums piezvanīs un precizēs pasūtījuma nianses.
 3. Samaksa par precēm tiek veikta pa pastu pēc saņemšanas.

Rezultātu var redzēt jau no pirmajām lietošanas dienām. Jūs pamanīsit, kā dzimumloceklis ir kļuvis lielāks, kā uzlabojusies dzimuma kvalitāte un ka ejakulācija notiek daudz vēlāk.

Tikai tagad jūs varat pasūtīt ar 50% atlaidi. Jūs varat iegādāties Titanium gēlu par zemākām izmaksām - efektīvām un drošām zālēm, kas nodrošina ātru dzimumlocekļa palielināšanos par izdevīgu cenu. Latvija var noorganizēt želejas piegādi pa pastu. Jūs maksāsiet par precēm pēc saņemšanas, jums nav jāmaksā iepriekš. Rīgā to var iegādāties tikai par 39€.

Citas Latvijas pilsētas, kur var iegādāties Titanium

Pilsētas Latvijā, kur var iegādāties Titanium

Pilsētas Latvijā

Atsauksmes par Titanium Rīgā

 • Artūrs
  Sākumā es nopirku Titanium gēlu, lai uzlabotu erekciju. 3 dienas pēc uzklāšanas es pamanīju dzelzs rezultātu. Un pēc 2 nedēļām mans dzimumloceklis pieauga par 3 cm. Un šķiet, ka palielināta jutība, pati tuvība pāriet spilgti un ar orgasmu. Labi, ka es pasūtīju 2 caurules.
  Titanium
 • Roberts
  Titanium želeju nebija iespējams lietot katru dienu, bet tuvības uzlabošanās kļuva pamanāma pēc trešās devas. Tagad es bieži lietoju krēmu 30 minūtes pirms seksa. Tas ātri uzsūcas un nenosmērē biksītes. Sekss izrādās kvalitatīvs un ilgstošs. Arī dzimumlocekļa izmērs ir mainījies uz labo pusi.
  Titanium
 • Ralfs
  Gelu Titanium man uzdāvināja meitene. Es īsti neticēju rezultātam, es biju skeptiska, bet man kaut kas bija jādara ar gausu erekciju. 2 nedēļas es aizmirsu par problēmu, sāku eksperimentēt ar meiteni, spēlēt lomu spēles. Man it kā atvērās otrais vējš, dzimumloceklis palielinājās par 4 cm.
  Titanium
 • Daniels
  Man nav šaubu par manu pirkumu. Es pasūtīju Titanium gēlu internetā. Biedrs ir pieaudzis par 4 cm, man tas ir pilnīgi pietiekami. Arī tuvības ilgums kļuva ilgāks. Iepriekš meitene bieži apsūdzēja mani par ātru ierašanos. Un tagad es varu lepoties ar tērauda izturību.
  Titanium
 • Markuss
  Gels Titanium ir drošas un efektīvas zāles dzimumlocekļa palielināšanai. Es to pasūtīju tiešsaistē, un visas manas problēmas tika atrisinātas. Biedrs ir kļuvis lielāks un biezāks, es ilgi nevaru pabeigt, es meiteni novedu pie orgasma.
  Titanium