Lietošanas pieredze Titanium

Endrjū Baršmels, Roma, Gēla pieredze

Romas Endrjū Titanium želejas lietošanas pieredze

Man īsti nepatīk par to runāt, bet es gribētu pateikt dažus vārdus par Titanium. Man ir 28 gadi. Viņam agrāk bija aktīva seksuālā dzīve. Visu laiku bija meitenes. Tuvāk 26 gadu vecumam es sāku pamanīt riebumu no dzimuma, redzot meiteni, kuru es nepiecēlos, kopumā bija zināma apātija, un pats dzimumloceklis bija vaļīgs. Man bija kauns iet pie ārsta, un ko viņš man ieteiks?

Iepazīšanās ar narkotikām

Es nolēmu sērfot internetā un uzgāju Titanium krēmu. Es lasīju atsauksmes, tās galvenokārt bija pozitīvas. Es nolēmu nopirkt oficiālajā ražotāja vietnē. Pirmās nedēļas beigās es redzēju, kā dzimumloceklis kļūst lielāks. Un ne tikai garumā, bet arī diametrā. Ar katru lietošanas nedēļu rezultāts bija acīmredzams. Un man ir arī spēcīgs uzbudinājums meitenei, ar kuru es satiekos.

Pati meitene atzīmēja, ka viņai patīk ar mani nodarboties. Tagad esmu kļuvis pārliecinātāks par gultu, nemainu partneri, tikai vienu nemainīgu. Dzimumloceklis ir pieaudzis par 5 cm, erekcija ir kļuvusi stiprāka.

Titanium gēla pozitīvās īpašības:

    gēla fotogrāfija, Titanium lietošanas pieredze
  • Dabisks sastāvs. Sintētiskajām aptieku zālēm ir blakusparādību un kontrindikāciju saraksts. Gels Titanium ir izstrādāts, pamatojoties uz dabīgām sastāvdaļām, tāpēc tiek kombinēts ar jebkādiem medikamentiem un tiek pārdots bez receptes.
  • Kompleksa pieeja. Gēls ietekmē ne tikai dzimumlocekli, bet arī smadzeņu centrus, kuru dēļ tiek ražots testosterons.
  • Atkarības trūkums. Zāles neizraisa atkarību un nodrošina ilgstošus rezultātus.
  • Ātra darbība. Pateicoties aktīvajām sastāvdaļām, gēls ātri uzsūcas un sāk darboties uzreiz.

Kā izmantot

Lietošana ir ļoti vienkārša - jums jāpielieto gēls uz dzimumlocekļa un viegli jāierīvē, līdz tas uzsūcas, vienmērīgi izstiepjot dzimumlocekli. Procedūra jāatkārto katru mēnesi katru dienu.

Es pats sajutu visus šos ieguvumus, tāpēc uzrakstīju šo recenziju, lai ieteiktu šo rīku ikvienam puisim, lai uzlabotu seksuālās attiecības.