Atsauksmes par Titanium

 • Artūrs
  Sākumā es nopirku Titanium gēlu, lai uzlabotu erekciju. 3 dienas pēc uzklāšanas es pamanīju dzelzs rezultātu. Un pēc 2 nedēļām mans dzimumloceklis pieauga par 3 cm. Un šķiet, ka palielināta jutība, pati tuvība pāriet spilgti un ar orgasmu. Labi, ka es pasūtīju 2 caurules.
  Titanium
 • Roberts
  Titanium želeju nebija iespējams lietot katru dienu, bet tuvības uzlabošanās kļuva pamanāma pēc trešās devas. Tagad es bieži lietoju krēmu 30 minūtes pirms seksa. Tas ātri uzsūcas un nenosmērē biksītes. Sekss izrādās kvalitatīvs un ilgstošs. Arī dzimumlocekļa izmērs ir mainījies uz labo pusi.
  Titanium
 • Ralfs
  Gelu Titanium man uzdāvināja meitene. Es īsti neticēju rezultātam, es biju skeptiska, bet man kaut kas bija jādara ar gausu erekciju. 2 nedēļas es aizmirsu par problēmu, sāku eksperimentēt ar meiteni, spēlēt lomu spēles. Man it kā atvērās otrais vējš, dzimumloceklis palielinājās par 4 cm.
  Titanium
 • Daniels
  Man nav šaubu par manu pirkumu. Es pasūtīju Titanium gēlu internetā. Biedrs ir pieaudzis par 4 cm, man tas ir pilnīgi pietiekami. Arī tuvības ilgums kļuva ilgāks. Iepriekš meitene bieži apsūdzēja mani par ātru ierašanos. Un tagad es varu lepoties ar tērauda izturību.
  Titanium
 • Markuss
  Gels Titanium ir drošas un efektīvas zāles dzimumlocekļa palielināšanai. Es to pasūtīju tiešsaistē, un visas manas problēmas tika atrisinātas. Biedrs ir kļuvis lielāks un biezāks, es ilgi nevaru pabeigt, es meiteni novedu pie orgasma.
  Titanium
Lietotāja vērtējums Titanium
4.7
14